.

.

Оригинален оптичен SFP transceiver 8G Ftlf8528p2bcv-ID многомодовое двойно влакно 850nm

Оригинален оптичен SFP transceiver 8G Ftlf8528p2bcv-ID многомодовое двойно влакно 850nm

BGN 126.40

Брой продукти
Налично за поръчка


Добре дошли в See Me Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро? Още стаи детайли? Цитат на спецификациите? За повече информация, моля, не се колебайте да се свържете с продавача на See Me всички нашите продукти осигуряват гаранция за качество на една година.

Общи свойства

Номер На Модела:
FTLF8528P2BCV-ID
търговска марка:
SMTE
Състояние:
Ново и оригинално

Добавки за продукти